ג'יני הקוסם

במופע סטנד אפ וקסמים לילדים ולכל המשפחה

קוסם ליום הולדת

קוסם ליום הולדת

כשאתם מזמינים קוסם ליום הולדת, אתם בוודאי רוצים שהחגיגה תהיה קסם אמיתי.

כשאתם מזמינים את ג'יני הקוסם – אתם מקבלים הרבה יותר ממה שהעזתם לדמיין:

מופע קוסמות מרהיב שכולל את כל הקסמים החדשים ביותר

במעטפת של מופע סטנד-אפ קורע שמצחיק ילדים והורים כאחד.

אז אם גם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מזמינים קוסם ליום הולדת שיהיה הכי טוב שאפשר

צרו קשר עוד היום ותיהנו ממופע מקסים במיוחד!

להזמנות: 8789869 – 052


כל מה שצריך לדעת כשמזמינים קוסם ליום הולדת

כשמזמינים קוסמים ליום ההולדת, צריך לדעת כמה דברים חשובים:

חשוב מאוד שהמופע יהיה מתאים לילדים בגילאים הרלוונטיים – אמנם, רוב מופעי הקוסמות מתאימים לילדים ברוב
הגילאים, אולם בכל זאת יש קסמים שילדים קטנים מדיי לא יוכלו להבין, ויש קסמים שיהיו ילדותיים מדיי עבור ילדים יותר גדולים. לכן, חשוב מאוד לוודא עם אותו קוסם לימי הולדת שהמופע שלו מתאים לילדים בגיל של ילד יום ההולדת, כדי להבטיח הנאה מרבית, השתתפות ועיניים נוצצות לעורך המופע כולו.

חשוב שיהיו קסמים שהילדים לא מכירים – אחרי הכל – מופעי קוסם ביום הולדת יש הרבה, וחשוב שהקסמים לא יחזרו על עצמם כדי שהקהל לא ישתעמם. לכן, כדאי מאוד לוודא שבאמתחתו של הקוסם יש איזה קסם או שניים מפתיעים במיוחד (מי אמר ריחוף באוויר ולא קיבל?) ושגם את שאר הקסמים הוא מעביר בצורה מרתקת, שהופכת כל קסם למשהו אחר לגמרי.

חשוב מאוד שתהיה לכם כימיה עם הקוסם – כדאי מאוד שהשיחה שלכם עם הקוסם תזרום, כדי שתהיו בטוחים שהוא זורם אתכם ויכול להעביר את המופע שלו בצורה שתהיה האופטימלית ביותר מבחינת אופיו של הילד ומבחינת הצרכים וההעדפות שלכם.

פגישת היכרות חובה – חשוב מאוד שהקוסם יכיר קצת את ילד/ת יום ההולדת לפני המופע. אחרי הכל – יש ילדים ביישנים יותר שפחות ישתפו פעולה ואז הקוסם צריך לקחת את המושכות לידיים ולנהל הופעה קצת שונה, ולעומת זאת יש ילדים שנולדו להיות על במה, ואז הקוסם ינהל את הכל קצת אחרת והדינמיקה של המופע תהיה לגמרי שונה.

מחיר – כמובן שמחיר הוא אחד הפרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כשמזמינים קוסם ליום הולדת. כדאי לזכור, שיום הולדת יש רק פעם בשנה, ושהדבר החשוב ביותר הוא שהילד/ה י/תהיה הכוכב/ת של המסיבה. לכן, כדאי לעשות סקר שוק, ולקחת בחשבון קריטריון חשוב בבחירת קוסם ליום הולדת: מחיר. נכון שצריך להזמין קוסם שהוא קודם כל מקצועי ומנוסה, אבל חשוב שהוא יהיה גם כזה שמבקש מחיר סביר. כדאי לזכור גם, שתמיד אפשר לחגוג בשניים, וכך ההוצאות מתחלקות והשמחה עדיין נשארת בשמיים.

לסיכום – הזמנת קוסם ליום הולדת היא בחירה מדהימה לימי הולדת לגילאי 4 – 12, בחירה אשר הופכת כל מסיבה למאוד מיוחדת.

ג'יני הקוסם – קוסם ליום הולדת שעושה את ההבדל

אם אתם בוחרים בג'יני הקוסם ליום הולדת של הילד/ה שלכם – אתם בוחרים קוסם ליום הולדת עם ניסיון של עשרות שנים, קוסם שיודע בדיוק איך להתאים את המופע לגיל הילדים, כזה שנותן לילד/ת יום ההולדת להרגיש מלך אמיתי, וקוסם שמשאיר את כולם עם הרבה שאלות והכי חשוב – עם חיוך על הפנים.

אז אם גם אתם רוצים קוסם ליום הולדת שיודע את העבודה ושמבטיח לכם שתהיה לכם אחלה מסיבה – צרו קשר עוד היום ונקבע!